Vând BMW 520D, cutie automată 8trepte, schimbă perfect, an de fabricație 2010, primul proprietar în țară, mașina are un an de când este adusă din Belgia, mașina merge impecabil, a fost schimbat uleiul în cutie recent, revizia făcută acum câteva zile la ulei și filtre, ce trebuie investit în mașină sunt următoarele, o verificare la brațe pe față (se aude puțin zgomot la gropi) și butonul ce acționează portbagajul nu funcționează, se deschide doar din cheie.
Mașina are 2 chei, km reali, ca dotări are: piele, foarte întreținută, padele la volan, navigație mare, jante pe 18 cu cauciucuri bune, bi-xenon, senzori față-spate, senzori lumină, ploaie, lumini ambientale de exterior, etc …