BMW seria 5 2013 2.0dCu părere de rău dau spre vânzare acest seria 5 imaculat și foarte confortabil Este o mașină aparte cu un nivel de comfort mult peste așteptările mele în ciuda faptului ca este break mașina de ridică peste așteptările unui break de duzina din cauza dotărilor -soft close-panoramic -scaune și coloană electrică cu memorii și easy acces-head up-portbagaj electric -interior de piele crem(foarte pretentios părerea mea )-sistem audio foarte bun( multe peste așteptările mele )-jante 19”-2 seturi de cauciucuri vara iarnaPilot automat scaune încălzite nu cred ca mai au rost sa fie menționate ca vin standard pe o masina de genul Mașina o dețin de 1 an și sunt primul propietar din România, mașina venind din Germania, vândută la parc pe splaiul unirii și achiziționată de către mine Mici de defecte de zgârieturi pe bară față și spate pentru ca trecând de la o mașină micuță la o balena de genul mi a fost puțin cam greu să mă obișnuiesc cu ea :))Îmi este foarte greu să o vând după 1 an de zile dar nevoia de ceva mai mic mă împinge spre a face acest lucru Sper ca cel interesant de această mașină să aibe grijă de ea și să o întrețină Nu mă interesează schimburi Rog seriozitate